Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Dźgnięty nożem

Ranny, krwawią mężczyzna został rano zabrany z jednego z mieszkań w bloku przy ul. Wiejskiej 4 przez pogotowie do szpitala. Na miejscu pracują policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. Policja na razie nie udziela informacji w tej sprawie, a mieszkańcy mówią, o kłótni, która miała zakończyć się ugodzeniem nożem w okolice serce.

Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podaje jedynie, ze policjanci zgłoszenie do zdarzenia w jednym z mieszkań  w centrum Łomży otrzymali od godz. 8.20 z Centrum Powiadamiania Ratunkowego i że mieszkaniec został zabrany do szpitala. - Ustalmy co się stało – mówi Szlesińska dodając, że na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza.

Mieszkańcy okolicy, od których otrzymaliśmy informację o zdarzeniu, mówią, że mężczyzna miał być ugodzony nożem w klatkę piersiową. Opowiadają też, że do ugodzenie miało dojść podczas kłótni, a sprawcą miałaby być kobieta.

 

cz
wt, 16 października 2018 10:19
Data ostatniej edycji: wt, 16 października 2018 10:21:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę