Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 08 grudnia 2023 napisz DONOS@

To mogło być śmiertelne potrącenie

Główne zdjęcie
Niewodowo. W oddali radiowóz policyjny w miejscu, gdzie znaleziono ciało mężczyzny.

Mieszkaniec Niewodowa, którego ciało znaleziono w czwartek wieczorem przy drodze, mógł zginąć wskutek potrącenia przez jakiś pojazd. Karolina Szulkowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Łomży powołując się na wyniki sekcji zwłok informuje, że biegły nie wykluczył, że obrażenia, których doznała mężczyzna mogły powstać wskutek wypadku komunikacyjnego.

Przypomnijmy w czwartek już po zmroku na skraju Niewodowa, przy drodze prowadzącej od Drozdowa odnaleziono ciało mężczyzny. To jak się okazało 53-letni mieszkaniec tej wsi. Z przekazywanych informacji wynika, że miał obrażenia głowy. Policja nie podawała żadnych informacji w sprawie zdarzenia, ale czynności prowadziła pod nadzorem prokuratury. Ta zleciła sekcję zwłok. Jak informuje prokurator Karolina Szulkowska biegły nie wykluczył, że obrażenia których doznał mężczyzna zostały spowodowane wskutek  wypadku komunikacyjnego. To oznacza, że mężczyzna mógł zostać śmiertelnie potrącony przez jakiś pojazd, albo maszynę.

Prokurator podaje, że póki co nie jest ustalone co to mógł być za pojazd, nie ma też bezpośrednich świadków zdarzenia. Cały czas trwają czynności śledczych, które mają doprowadzić do wyjaśnienia okoliczności śmierci mężczyzny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę