Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Inauguracja wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Kolnie

To bardziej misja niż praca, a bez pasji nie można jej dobrzy wykonywać - tak o byciu nauczycielem mówili pedagodzy w Kolnie podczas inauguracji wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

 

Jak przyznaje podlaski kurator oświaty Beata Pietruszka, praca nauczyciela nie jest łatwa.

Podczas uroczystości nauczyciele dostali m.in. nagrody i medale Ministra Edukacji Narodowej i Kuratora Oświaty. Jedną z wyróżnionych osób była nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży Bożena Nowak.

Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej odbędą się w tym roku w trzech miasta. Oprócz Kolna, jeszcze w piątek (12.10) zaplanowane są uroczystości w Suwałkach, a w poniedziałek (15.10) w Białymstoku.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę