Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Radcy handlowi z kilkunastu ambasad spotkali się w Łomży

Główne zdjęcie
Witold Karczewski

To promocja regionu, ale przede wszystkim lokalnych przedsiębiorców. Tak o wizycie w Łomży radców handlowych z kilkudziesięciu ambasad mówią organizatorzy spotkania. Według prezesa Izby Przemysłowo Handlowej w Białymstoku, Witolda Karczewskiego takie wizyty to okazja do nawiązania kontaktów biznesowych: Jest to promocja regionu, ale w jakiejś mierze również promocja Łomży oraz przedsiębiorców pochodzących z regionu łomżyńskiego. Tu przyjechaliśmy, tu z nimi spotykamy się i może z tego pojawi się jakiś biznes - mówi Witold Karczewski.

 

O inwestowaniu w Chinach mówił podczas spotkania przedstawiciel ambasady tego kraju, XU Xiaofeng. Wymieniał podlaskie firmy, które już są obecne w Chinach.
- Rynek chiński jest otwarty dla wszystkich firm. Cieszymy się bardzo, że na rynku chińskim są już polskie firmy - na przykład Mlekpol czy Mlekovita. Zachęcałem prezesa Piątnicy do zwiększenia swojego eksportu na rynek chiński - dodaje XU Xiaofeng.
Podczas spotkania swoją ofertę prezentowała m.in. firma Edpol z Łomży. Wyróżniona nagrodą Anioła Łomżyńskiego Biznesu, w kategorii Firma Roku.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę