Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Toaleta za 390 tysięcy „z wolnej ręki”

Główne zdjęcie
Projekt placów zabaw i toalety w Parku Jana Pawła II w Łomży

Po około roku ogłaszania przetargów na wybór wykonawcy, który miałby zbudować toaletę publiczną na terenie Parku Jana Pawła II, władze miasta zdecydowały się na zlecenie „z wolnej ręki”. Umowę podpisano 14. września. Za zbudowanie toalety o powierzchni niespełna 50m2 miasto ma zapłacić 390 tysięcy złotych.

Toaleta planowana ma stanąć w południowej części Parku, w pobliżu bloków przy ul. Prusa. Tuż obok mają być dwa place zabaw, których budowy póki co nie zlecono. Budynek toalety w parku ma mieć  48,15 m2 powierzchni zabudowy, a powierzchnia użytkowa to  25,85 m2. Ma być zbudowany w technologii tradycyjnej z pełnym wykończeniem i wyposażeniem. Zlecenie, które z miasta otrzymał „z wolnej ręki” Zakład Instalacyjno – Remontowy Mieczysław Składanek obejmuje także „zagospodarowanie terenu przyległego”. Za te prace ma otrzymać 390 tys. zł. Zgodnie z podanymi przez ratusz informacjami, umowa ma być wykonana do 30 kwietnia 2019 r.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę