Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zmiany w ruchu na kilka najbliższych miesięcy przy wjeździe do Zambrowa

Do 10 grudnia nie wjedziemy do Zambrowa dotychczasową droga krajową nr 63. W związku z remontem odcinka tej drogi już w mieście, czyli na ul. Łomżyńskiej, na kilka miesięcy zamknięto przejazd i wyznaczono objazdy. Teraz jadąc od strony Łomży, na rondzie przed Zambrowem musimy wjechać na dwupasmową jezdnię dojazdową do krajowej "ósemki" i do miasta wjechać ul. Ostrowską.

 

W przeciwnym kierunku analogicznie: ul. Ostrowska i zjazd jak na trasę szybkiego ruchu w kierunku Łomży.

Na utrudnienia natrafimy także jadąc drogą  nr 63 przez miasto - z powodu remontu mostu na rzece Jabłonce, przejazd na odcinku ul. Tadeusza Kościuszki odbywa się naprzemiennie jednym pasem.

W samym mieście natrafimy także na utrudnienia na remontowanej ul. Polowej. Budowa nowego mostka na rzeczce Prątnik sprawia, że można w nią wjechać tylko od strony ul. Łomżyńskiej. Te utrudnienia powinny skończyć się pod koniec listopada.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę