Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wyciągnęli Chryslera z Narwi

Strażacy razem z firmą holowniczą wyciągnęli chryslera voyagera z Narwi. Samochód w poniedziałek wieczorem stoczył się do rzeki z parkingu przy plaży miejskiej. Nim osiadł na dnie, gdzie odnaleźli go płetwonurkowie, nurt rzeki przesunął go o około 200 m od plaży miejskiej.

Akcja wyciągania samochodu przebiegła sprawnie. Najpierw strażak nurek zaczepił linę o zatopione auto, a następnie holownik powoli wciągnął je na brzeg. Gdy strażacy pootwierali drzwi z wnętrza wylała się woda.

zobacz: Samochód wjechał do Narwi

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę