Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Samochód wjechał do Narwi

Główne zdjęcie
Jasna plama na Narwi to światło płetwonurka, który odnalazł zatopione auto

Nietypową akcję poszukiwawczą prowadzili w poniedziałkowy wieczór łomżyńscy strażacy płetwonurkowie. W Narwi poszukiwali samochodu marki chrysler voyager, który stoczył się do rzeki na wysokości plaży miejskiej przy moście majora Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal. Na szczęście w samochodzie nie było nikogo.

Nietypowy wypadek ratownikom zgłoszono w poniedziałek o godz. 19.21. Na miejsce natychmiast wysłano kilka zastępów ratwoniczo-gaśniczych straży pożarnej i patrole policji. Na szczęście właściciel samochodu, wraz z pasażerami, został na brzegu więc zagrożenia życia nie było. Auto, które siłą rozpędu z górki wjechało do rzeki, nim całkowicie zatonęło było znoszone przez silny prąd wody. Płetwonurek odnalazł je jakieś 200 metrów dalej, zatopione niemal na środku rzeki. Po przeszukaniu potwierdził, że wewnątrz nie ma żadnych osób. 
Ze względu na zapadające ciemności akcja wyciągania auta  ma być przeprowadzona we wtorek. Strażacy mają zaznaczyć miejsce w którym znajduje się chrysler voyager i zabezpieczyć go, aby prąd wody nie znosił go dalej.

Foto: Jasna plama na Narwi to światło płetwonurka, który odnalazł zatopione auto
Foto: Plaża miejska  przy moście majora Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal. To w tym miejscu  chrysler voyager stoczył się do rzeki.
Foto:
Foto:
Foto: Jasna plama na Narwi to światło płetwonurka, który odnalazł zatopione auto
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę