Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany za kierownicą

O godz. 7.07 w Szczuczynie zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierujący jednego z nich miał 0,9 promila alkoholu w organizmie. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący renault lat 41 jadąc ul. Sportową w kierunku ul Szczuki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu vw lat 34 w wyniku czego doszło do zdarzenia. Kierujący renault nietrzeźwy, ponad 0,9 promila alkoholu w organizmie. Do szpitala został przewieziony kietujacy renault i jego pasażer.

Droga zablokowana. Objazdy drogami lokalnymi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę