Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Wypadek w Grajewie

Zderzyły się trzy auta, jedna osoba została ranna. Do takiego zdarzenia doszło w Grajewie na ul. Kopernika. Jest to fragment drogi krajowej nr 61 - na wylocie w kierunku Augustowa.

Wyznaczono objazd dla samochodów ciężarowych przez m. Ełk drogą krajową nr 65 oraz drogą krajową nr 16. Samochody osobowe kierowane są na wyznaczony objazd drogami lokalnymi.

 

Szczegóły - w jaki sposób doszło do zderzenia trzech aut - na miejscu wyjaśnia policja. Wiadomo, że poszkodowana została jedna osoba.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę