Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolejni zatrzymani za narkotyki

Czterej mieszkańcy Grajewa zostali aresztowani przez sądy w Grajewie i Łomży za rozprowadzanie narkotyków. Jak powiedział Radiu Białystok prokurator Wiesław Szloński z prokuratury okręgowej w Łomży, co najmniej od stycznia bieżącego roku wprowadzili do obiegu nie mniej niż kilogram LSD, marihuany i amfetaminy. Prokuratura nie chce ujawniać więcej szczegółów, wiadomo jednak, że sprawa ma charakter rozwojowy, dlatego nie wyklucza się kolejnych zatrzymań.


Sąd aresztował całą czwórkę na okres od jednego do trzech miesięcy. Za rozprowadzanie narkotyków grozi do 10 lat więzienia oraz kara grzywny.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę