Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany wpadł na McDonalda

Osobowy ford uderzył w ścianę łomżyńskiej restauracji McDonald's. Okazało się, że kierował nim pijany mężczyzna. 55-latek miał w sobie 1,1 promila alkoholu.

Do nietypowego zdarzenia doszło dziś  rano, około godz. 7. Nie wiadomo czy mężczyzna nim wpadł na ścianę McDonald's chciał – zgodnie z hasłem reklamowym - wpaść do McDonald's na... śniadanie. Te łomżyńska restauracja serwuje już od godz. 6.30. 
Kierowca forda skręcając przed restauracją od strony stacji paliw nie wyrobił się na zakręcie i uderzył w ścianę budynku. Uszkodził sobie samochód i trochę płytek na fasadzie budynku. Gdyby jechał większym autem mógłby dosłownie „wpaść do McDonald's”. Pijany kierowca, któremu nic się nie stało, został zabrany na komendę.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę