Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Jechał pijany, wypadł z drogi

Policja potwierdza. Mężczyzna, który w czwartek po południu wypał z drogi w Konarzycach był pijany. Wstępne badanie alkotestem kierowcy opla wykazało ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie m.in. pobrano mu krew do dalszych badań.

Do – według policji – kolizji drogowej doszło o godzi 17.55 w Konarzycach. Opel, którego kierowca wyjechał z osiedla Kraska i w Konarzycach skręcił w kierunku Śniadowa wypał z drogi kilkaset metrów dalej na zwężeniu jezdni w okolicy skrzyżowania z ul. Szkolną. Zdarzenie na numer alarmowy 112 zgłosił kierowca auta, które jechało za nim. Już wówczas podejrzewał on, że kierowca opla może być pijany. Nim służby ratownicze dotarły na miejsce kierowcę opla z uszkodzonego samochodu wyciągnęli inni kierowcy. Mężczyzna ostatecznie trafił do szpitala.

Urszula Brulińska z KMP w Łomży  podaje, że to jest 40-letni mieszkaniec Łomży. Podaje też, że pierwsze badania alkotestem wykazało, że był on pijany - miał w sobie w 1,86 promila alkoholu. Brulińska informuje, że mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Będzie też opowiadał przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę