Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Emeryt z Kolna uprawiał konopie indyjskie

Plantację z 80 kilogramami konopi indyjskich odkryli kolneńscy policjanci na jednej z posesji miasta. Jej właścicielem jest 70 letni mężczyzna. Konopie były dość okazałe. Komendant powiatowy policji, podinspektor Andrzej Choromański powiedział, że wystarczyłoby na przygotowanie 5 tysięcy porcji narkotyku o wartości rynkowej 125 tysięcy złotych. Mężczyzna, u którego znaleziono konopie jest emerytem, wcześniej nie był karany.

Policjanci sprawdzają, czy uprawą nie trudnił się jeszcze ktoś inny. W wielu rejonach województwa policjanci poszukują także nielegalnych upraw maku. Za uprawę tych roślin grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę