Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

4 osoby w szpitalu po zderzeniu 6 pojazdów w Grajewie

Po godz. 4:00 na ulicy Piłsudskiego zderzyło się w sumie 6 samochodów - dwie ciężarówki i cztery auta osobowe. Samochodami łącznie podróżowało 13 osób. 4 osoby, w tym jedno dziecko, zostały poszkodowane.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca TIR-a z niewiadomych przyczyn uderzył w pojazdy stojące przed przejazdem kolejowym. Na miejscu pracuje 6 zastępów PSP i OSP, w sumie 21 strażaków i policja.

Pomoc strażaków była konieczna, żeby uwolnić kilka osób z samochodów. Zneutralizowali też płyny eksploatacyjne, które wyciekły z samochodów.

Policjanci i strażacy kierują wszystkich kierowców na objazdy ulicami: Wojska Polskiego, Elewatorską, Przemysłową i Braci Świackich. Droga może być zablokowana jeszcze kilka godzin.

W całym  regionie pada deszcz. Policjanci apelują o ostrożność.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę