Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lipca 2021 napisz DONOS@

Wiceminister Bogucki odwołany

Główne zdjęcie
Jacek Bogucki został odwołany z funkcji wiceministra rolnictwa

Jeszcze kilka dni temu mówił w Sejmie o draniach z mediów i świńskiej opozycji. W poniedziałek Jacek Bogucki został odwołany z funkcji wiceministra w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Bogucki od 2016 roku był pełnomocnikiem rządu do spraw działań związanych z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Jacek Bogucki to poseł PiS z okolic Wysokiego Mazowieckiego. W Sejmie zasiada od 2005 r. Sekretarzem Stanu w MRiRW został w grudniu 2015 roku po tym jak resort rolnictwa objął Krzysztof Jurgiel z Białegostoku. Był wiceministrem rolnictwa także w poprzednim rządzie PiS w 2007 r.

210723021652.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę