Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wyruszyła łomżyńska pielgrzymka na Jasną Górę

Blisko 2 tysiące pielgrzymów z diecezji łomżyńskiej wyruszyło z Łomży na Jasną Górę. Jest to już XXI łomżyńska piesza pielgrzymka do Czestochowy. Pielgrzymi wyruszyli w drogę po porannej mszy świętej celebrowanej w ich intencji w łomżyńskiej katedrze przez biskupa Stanisława Stefanka. W homilii biskup zwrócił uwagę na hasło tej pielgrzymki: "Pozostań z nami Panie". Biskup mówił także, że podczas pielgrzymki trud, radość i modlitwa są obok siebie, ale one tylko dopowiadają prawo Boże, które jest w nas.


Do bram miasta barwny, rozśpiewany tłum odprowadzili biskupi Stanisław Stefanek i Tadeusz Zawistowski. W ciągu kilkunastu dni pielgrzymowania pątnicy pokonają ok 430 km. 13 sierpnia przed obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej wezmą udział w mszy św., którą odprawi ordynariusz diecezji łomzyńskiej. Do domów wrócą 14 i 15 sierpnia.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę