Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 21 maja 2022 napisz DONOS@

To musiała być gorąca impreza...

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafiło trzech mężczyzn, którzy na początku maja podczas imprezy zakrapianej alkoholem oblali benzyną i podpalili swojego kolegę. Poszkodowany od razu zdjął z siebie palącą się bluzę, ale doznał poparzeń 2 stopnia, które objęły niemal całą powierzchnię jego pleców. Koledzy tłumaczyli, że miał być to tylko głupi żart. Do zdarzenia doszło dwa miesiące temu w jednej z miejscowości w gminie Kolno. Policja podaje, że zarówno sprawcy głupiego żartu jak również sam poszkodowany nie zgłosili zdarzenia służbom ratunkowym.

O tym, że takie zdarzenie miało miejsce anonimową informację kilka dni temu otrzymali policjanci z Komisariatu w Biskupcu koło Olsztyna. Z ich ustaleń wynika, że podczas imprezy zakrapianej alkoholem, w której udział brało czterech mężczyzn, w pewnym momencie trzech z nich wpadło na pomysł, aby oblać swojego kolegę benzyną i go podpalić. Tak też uczynili. Gdy ogień zaczął się rozprzestrzeniać na ubraniu poszkodowanego, mężczyzna natychmiast zrzucił z siebie palącą się bluzę. Niestety nie obeszło się bez obrażeń. Poszkodowany młody mężczyzna doznał poparzeń drugiego stopnia pleców. Policja podaje, że nikt nie pomyślał, aby do poszkodowanego w celu opatrzenia ran wezwać karetkę pogotowia. Nikt też nie poinformował policji. Funkcjonariusze z Biskupca, któłrzy po dwóch miesiącach rozpoczęli dochodzenie, po ustaleniu okoliczności zdarzenia i wytypowaniu uczestników imprezy, zawieźli poszkodowanego mężczyznę do szpitala, gdzie został on zbadany. Pomimo upływu tak długiego czasu, na plecach mężczyzny nadal widoczne są ślady po poparzeniu. W związku z tą sprawą do policyjnego aresztu trafiło trzech pozostałych uczestników imprezy. Na wniosek policji Sąd Rejonowy w Biskupcu, tym razem nie dla żartów zastosował wobec podpalaczy trzymiesięczny areszt. Cała trójka odpowie za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu za co może grozić im kara do 10 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę