Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Minister rolnictwa obiecuje szybką pomoc rolnikom w związku z suszą

Szybką pomoc dla rolników poszkodowanych przez suszę obiecał w Szepietowie minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

 

Według ministra rolnictwa, województwo podlaskie należy do tych regionów Polski, które najbardziej ucierpiały w ostatnim czasie przez warunki pogodowe. Do rozpoczęcia konkretnej pomocy konieczne jest jak najszybsze oszacowanie strat - dodaje.

Zdaniem Jana Krzysztofa Ardanowskiego najtrudniejsza sytuacja jest na piaszczystych glebach i w uprawach zbóż jarych oraz rzepaku, ponieważ zbiory tych roślin niedługo powinny się już rozpocząć.

Minister rolnictwa odwiedził Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Trwa tam m.in. Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę