Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Tragiczny bilans - w tym roku w Podlaskiem utonęło już kilkanaście osób

13 osób utonęło już w tym roku w województwie podlaskim. Tak wynika z policyjnych statystyk. Ta liczba może być jednak większa. Dziś rano ciało kolejnego mężczyzny wyłowili strażacy z zalewu w białostockich Dojlidach.

 

W środę (20.06) około 5:00 rano było zgłoszenie o pływającym w zalewie w białostockich Dojlidach ciele człowieka. Strażacy próbowali go reanimować. Akcja trwała ponad 40 minut. Lekarz niestety stwierdził zgon 51-letniego mężczyzny. Teraz sekcja zwłok wykaże, czy przyczyną śmierci było utonięcie.

Trwa ustalanie przyczyn także poniedziałkowego zdarzenia w gminie Filipów. 66-letni mężczyzna wypłynął łódką na jezioro Garbaś. Na brzeg już nie powrócił. Pływające w wodzie ciało zauważyła jego żona.

Policja i strażacy apelują o rozsądny wypoczynek nad wodą. Do wielu tragedii dochodzi na dzikich kąpieliskach. To miejsca, w których nie znamy głębokości wody, ani stanu dna. I nie możemy liczyć na pomoc ratownika.  Tylko w Łomży jednego dnia (ubiegła niedziela), strażacy jednocześnie dostali dwa zgłoszenia o osobach, które wskoczyły do wody przy dzikich plażach i nie wypłynęły.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę