Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyńska Szkoła Agrobiznesu będzie uczyć pielęgniarki

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży rozpoczęła rekrutację kandydatek i kandydatów na I rok studiów licencjackich na kierunku pielęgniarstwo. Na studiach dziennych dla maturzystów kształcić się będzie około 90 osób, a na studiach pomostowych - tylko dla osób z wykształceniem średnim, pracujących już w zawodzie pielęgniarki - bedzie 120 studentów. Tu także - w zależności od poziomu przygotowania kandydatów - dyplom licencjata można będzie uzyskać nawet w ciągu dwóch semestrów, czyli jednego roku. To jedyny także - jak dotąd - wydział na wszystkich łomżyńskich uczelniach, gdzie 90% kadry dydaktycznej pochodzić będzie z Łomży. Zatrudnienie znajdą tu doktorzy nauk medycznych oraz pielęgniarki z wykształceniem wyższym i przygotowaniem pedagogicznym.


Studia rozpoczną się w październiku. Uczelnia przygotowała specjalny program języka angielskiego, by absolwentki wszystkich kierunków studiów pielęgniarskich miały szanse znaleźć pracę również za granicą.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę