Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Pożar gospodarstwa blisko Kolna – spaliło się 10 krów

Duży pożar w jednym z gospodarstw we wsi Łacha w powiecie kolneńskim. Strażacy próbowali ratować znajdujące się oborach krowy. W dwóch budynkach było około 140 zwierząt.

 

Zgłoszenie o rozprzestrzeniającym się ogniu otrzymali około 10:30 - mówi Tomasz Gierasimiuk z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku.

"Część bydła udało się uratować. Szacujemy, że około 10 sztuk pozostało w budynkach gospodarczych i uległo spaleniu" - komentuje Tomasz Gierasimiuk.

Pożar jest już ugaszony, ale na miejscu jest jeszcze 9 zastępów straży pożarnej, w tym jeden z Pisza z cysterną.

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę