Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dyrekcja szpitala w Łomży nie wywiązuje się z porozumienia z pielęgniarkami

Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego w Łomży nie wywiązuje się z zapisów porozumienia z 23 marca tego roku. Miały być podwyżki od 300 do 700 zł

Dyrektor Roman Nojszewski zobowiązał się do stworzenia nowej siatki płac, według której średni personel medyczny w łomżyńskim szpitalu miał od kwietnia zarabiać od 300 do 700 zł. więcej. Pieniądze z wyrównaniem miały być wypłacone w maju.

Zamiast tego dyrektor chciał zmienić zapisy porozumienia - informuje przewodnicząca Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Łomży Izabela Metelska.

Jak poinformowała Izabela Metelska, łomżyńskie pielęgniarki rozważają złożenie pozwów do sądu pracy. Ich zdaniem obowiązujące jest porozumienie z końca marca, które podpisały obie strony sporu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę