Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Protest w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku - wstrzymano przyjęcia

Wstrzymano planowe przyjęcia na oddziały w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku - dowiedziało się nieoficjalnie Polskie Radio Białystok. Powodem jest protest pielęgniarek.

 

Jak podaje PRB wiele z nich nie przyszło w poniedziałek rano do pracy. Domagają się podwyżki wynagrodzeń. Dotychczasowe rozmowy z dyrekcją nie przyniosły efektów.

UDSK jest jedynym wysoko specjalistycznym szpitalem dziecięcym w regionie. Rocznie hospitalizowanych jest tu prawie 20 tysięcy osób. W placówce jest 15 klinik i oddziałów.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę