Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Nowa wiceprezes SO w Łomży

Sędzia Wiesława Kozikowska, dotychczasowa wizytator ds. rodzinnych i nieletnich Sądu Okręgowego w Łomży została nowym wiceprezesem Sądu Okręgowego w Łomży. Sędzia objęła funkcję na 6-letnią kadencję.

Sędzia Wiesława Kozikowska pracę zawodowa rozpoczynała w Sądzie Rejonowym w Łomży. Na stanowisko sędziego została powołana w 1990 roku. W „rejonówce” była do połowy 2006 roku i pełniła tu funkcję przewodniczącej wydziału gospodarczego. Sędzią Sądu Okręgowego w Łomży jest od 2006 roku. Od 2008 roku do dzisiaj była wizytatorem ds. rodzinnych i nieletnich SO w Łomży. Po powołaniu na stanowisko wiceprezesa Sądu Okręgowego w Łomży obejmie także funkcję przewodniczącej wydziału cywilnego. 
Sędzia Wiesława Kozikowska  ukończyła studia na Uniwersytecie w Toruniu, oraz studia podyplomowe z prawa gospodarczego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, z prawa rodzinnego w Polskiej Akademii Nauk i z praca cywilnego organizowane przez Krajową Szkołę Sądownictwa wspólnie z wydziałem prawa PAN. 

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu  dotychczasowy wiceprezes SO w Łomży sędzia Jan Leszczewski został powołany przez ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro na 6-letnią kadencję Prezesa Sądu Okręgowego w Łomży. Przez trzy ostatnie miesiące sędzia Leszczewski pełnił obowiązki prezesa Sądu Okręgowego z Łomży, po odwołaniu z tej funkcji dotychczasowego prezesa łomżyńskiego sądu Sławomira Bagiński, który od 2015 roku był sędzią Sądu Apelacyjnego w Białymstoku.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę