wtorek, 31 marca 2020 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zatruli się alkoholem

Osiem osób trafiło do szpitala z Grajewie z podejrzeniem zatrucia alkoholem. Jak poinformował nas komisarz Antoni Kosiński wszyscy są mieszkańcami Grajewa. Nieprzytomnych mężczyzn znaleziono w centrum miasta. Pogotowie wszystkich zabrało do szpitala. Okazało się, że mężczyźni spożywali alkohol niewiadomego pochodzenia. Po udzieleniu pomocy lekarskiej dwie osoby zostały zwolnione do domu, a sześć pozostało w szpitalu. Stan dwóch mężczyzn jest poważny.


Policjanci ustalili już źródło nielegalnie sprzedawanego alkoholu. Sprzedawcę zatrzymali w celu złożenia wyjaśnień. Osobie która rozprowadza szkodliwe dla zdrowia substancje, które mogą spowodować zagrożenie dla ludzkiego życia, grozi kara więzienia od sześciu miesięcy do ośmiu lat.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę