Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zatruli się alkoholem

Osiem osób trafiło do szpitala z Grajewie z podejrzeniem zatrucia alkoholem. Jak poinformował nas komisarz Antoni Kosiński wszyscy są mieszkańcami Grajewa. Nieprzytomnych mężczyzn znaleziono w centrum miasta. Pogotowie wszystkich zabrało do szpitala. Okazało się, że mężczyźni spożywali alkohol niewiadomego pochodzenia. Po udzieleniu pomocy lekarskiej dwie osoby zostały zwolnione do domu, a sześć pozostało w szpitalu. Stan dwóch mężczyzn jest poważny.


Policjanci ustalili już źródło nielegalnie sprzedawanego alkoholu. Sprzedawcę zatrzymali w celu złożenia wyjaśnień. Osobie która rozprowadza szkodliwe dla zdrowia substancje, które mogą spowodować zagrożenie dla ludzkiego życia, grozi kara więzienia od sześciu miesięcy do ośmiu lat.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę