Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Róże tego nie wytrzymały

Miały pięknie rozkwitnąć i być ozdobą Starego Rynku. Około 200 róż zasadzonych w dwóch długich na kilka merów zielnikach przy południowej krawędzi Starego Rynku zostało stratowanych. Rosły „na drodze” ludzi idących z „placu czerwonego” w kierunku lokali w kamieniczkach pod arkadami. Przeżyło tylko kilkanaście róż „osłoniętych” stojakiem na rowery. Po reszcie pozostały jedynie kikuty i ubita ziemia.

Jesienią i wiosną MPGKiM w Łomży wysadziło ok. 11 tysięcy sadzonek róż, które mają rozkwitną do połowy czerwca na jubileusz  600-lecia nadania praw miejskich Łomży. W ubiegłym tygodniu dyrektor MPGKiM Marek Olbryś, mówił Polskiemu Radiu Białystok, że zostało skradzionych ponad 1 tys. sadzonek róż, krzewów i kwiatów. Teraz do tych strat trzeba doliczyć jeszcze około 200 róż stratowanych przy Starym Rynku. 
- Kwiaty w tych zielnikach będziemy odsadzać, choć może już nie będą to róże – zapowiada Marek Olbryś.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę