Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pokój pełen konopi

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

22-latek w mieszkaniu w Łomży miał nielegalną uprawę konopi. Policjanci wpadli na nią po zapachu w trakcie interwencji domowej. Młody mieszkaniec w jednym z pokoi hodował 44 krzewy tych roślin.

Do zdarzenia doszło w piątek. Jak podaje policja wówczas dyżurny KMP w Łomży otrzymał telefon z prośbą o interwencję domową w sprawie niepokojącego zachowania młodego mężczyzny. Zgłaszająca obawiała się o jego zdrowie i życie. Policjanci z wysłanego na miejsce patrolu w trakcie rozmowy z przebywającym tam 22-latkiem, poczuli dziwny zapach. Funkcjonariusze nabrali podejrzeń, więc sprawdzili poszczególne pomieszczenia. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. W jednym z pokoi była nielegalna uprawa konopi. Policjanci zabezpieczyli łącznie 44 krzewy tych roślin. W związku ze znaleziskiem 22-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut nielegalnej uprawy konopi, za co grozi kara do 3 lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę