Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@

Ranking pożyczek - Szybka gotówka na podium

Potrzeby finansowe bywają różne, czasem potrzebujemy na remont, czasem na wakacje, a czasami pojawia się nieprzewidziana sytuacja awaryjna, która miesza w naszych planach i budżecie domowym. Tak czy inaczej, są to momenty, kiedy potrzebny jest zastrzyk dodatkowej, szybkiej gotówki. Część z nas ma odłożone pieniądze „na czarną godzinę” lub w razie np. nagłej obniżki cen wczasów. Ale nie każdy ma taki komfort. Wielu z nas nie jest w stanie odkładać i tworzyć oszczędności, wolimy wziąć kredyt i postawić się przed koniecznością spłacania. To też dobry sposób, pod warunkiem że płacimy sumiennie.

Przydatne porównywarki i rankingi

W takich momentach sięgamy coraz częściej do ofert firm pożyczkowych, bo tam można uzyskać szybką gotówkę łatwiej niż w banku, formalności są minimalne a szybkość obsługi wręcz błyskawiczna.

Taka wysoka popularność pożyczek sprawiła, że firmy pożyczkowe zaczęły rosnąć jak grzyby po deszczu. Coraz więcej jest pożyczkodawców, którzy oferują dodatkową gotówkę na jakikolwiek cel w formie online. Możemy więc mieć pieniądze np. w godzinę i to bez wychodzenia z domu czy pracy.

Problem w tym, że zwykły Kowalski może się zgubić w gąszczu ofert, promocji, kolorowych reklam i sugestywnych przekazów. Trzeba przecież sprawdzić tyle szczegółów. Ważny jest maksymalny termin spłaty i górny limit pożyczki, wysokość prowizji, odsetek i opłat dodatkowych. Potencjalny pożyczkobiorca musi zapoznać się z zagadnieniem RRSO i dobrze wgryźć w warunki, żeby potem nie żałować swojej decyzji.

Aby wybrać dobrze warto czytać opinie internautów i korzystać z porównywarek dostępnych w sieci. Źródłem wiedzy są także rankingi firm pożyczkowych pojawiające się co jakiś czas na portalach zajmujących się sprawami ze świata finansów.

Najlepsze firmy pożyczkowe

Wybierając taki ranking trzeba koniecznie sprawdzić źródło pochodzenia. Chodzi o to, żeby zestawienie było obiektywne, nie wykonane na zlecenie konkretnej marki pożyczkowej. Trzeba też zwrócić uwagę na datę publikacji, czy jest w miarę aktualna. Sytuacja na rynku pożyczkowym jest bardzo dynamiczna i może okazać się, że zaczerpnięte informacje są już po paru miesiącach mocno odbiegające od rzeczywistości.

Jednym z bardziej aktualnych rankingów jest obecnie zestawienie na stronie finrada.pl. Okazuje się, że pierwsze miejsce zajmuje Provident, ale na drugiej pozycji uplasowała się firma, która ostatnio zawojowała rynek pożyczkowy, Szybka Gotówka. Można tam pożyczyć pieniądze na maksymalnie 65 dni w kwocie do 7000zł. Ponadto, na uwagę zasługuje bonus na zachętę, czyli pierwsza pożyczka zupełnie wolna od opłat. Nowy klient może całkowicie za darmo pożyczyć do 6000zł.

Szybką gotówkę na dowolny cel można uzyskać w tej firmie przez Internet, przy minimalnych formalnościach. Proces rejestracji jest nieskomplikowany, a procedura weryfikacyjna trwa bardzo krótko. Przy założeniu, że spłata zadłużenia będzie na czas, można cyklicznie korzystać z takich pożyczek i przewidzianych przez firmę promocji dla stałych i rzetelnych klientów, jak bonus za polecenie znajomego albo możliwość otrzymania do piąty raz pożyczki darmowej.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę