Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Ostrzeżenie przed burzami z gradem

Barbara Jakubowska, dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB wydała ostrzeżenie przed burzami z gradem, które popołudniu i wieczorem mogą wystąpić nad regionem. Synoptyk nadała im pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.

Ostrzeżenie ważne jest dla obszaru całego województwa podlaskiego i obowiązuje dziś od godz. 14:00 do godz. 22:00. W tym czasie prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 10 mm do 20 mm, lokalnie do 30 mm oraz porywami wiatru do 75 km/h. Lokalnie może spaść grad.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska synoptyk określiła na 85%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę