Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Piknik militarny i turniej strzelecki z okazji Dnia Zwycięstwa w Piątnicy

Tradycyjnym piknikiem militarnym z turniejem strzeleckim uczcił Dzień Zwycięstwa Stowarzyszenie Klub FORT w Piątnicy.

 

Po złożeniu kwiatów przed pomnikiem 33. Pułku Piechoty świętowanie przeniosło się na strzelnicę na piątnickich fortach z początków XX wieku. Swoje reprezentacje do turnieju wystawiło dziewięć samorządów z powiatu łomżyńskiego - mówi prezes stowarzyszenia Ludwik Zalewski.

Zwycięzcą w kategorii prezydentów, starostów i wójtów został wójt Wizny Zbigniew Sokołowski, zaś drużynowo tytuł obronili samorządowcy ze Śniadowa, chociaż indywidualnie najlepszym strzelcem był Bogdan Kozłowski z zespołu wystawionego przez gminę Piątnica.

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę