Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Władze Kolna przygotowują kolejne tereny inwestycyjne

Ogłoszono już przetarg na ich uzbrojenie. Jak mówi burmistrz miasta Andrzej Duda, kolejne działki są potrzebne, bo dostępnych do tej pory 12 hektarów już znalazło nabywców.

- W związku z tym, że nie mieliśmy już terenów inwestycyjnych, kupiliśmy 11 hektarów pola, oczywiście z aktualnym stanem zagospodarowania przestrzennego. I ten etap chcemy zrealizować do końca tego roku. Ofertę już skierowaliśmy, są pierwsi zainteresowani - mówi burmistrz Andrzej Duda.
W tym roku do dyspozycji przedsiębiorców będzie ponad 6,5 hektara uzbrojonych terenów. Jak mówi Andrzej Duda, to duża zachęta dla potencjalnych inwestorów do tego, żeby zlokalizowali swoje firmy w Kolnie.
- Korzyści są przede wszystkim takie, że mamy bardzo dobrze uzbrojone tereny, które mają kanalizację sanitarną, sieć telekomunikacyjną, wodę, ciepło. Przy tym, są w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, w zależności od tego, ile osób zatrudnia firma, otrzymuje zniżki na podatki - wyjaśnia burmistrz Andrzej Duda.
Do tej pory w firmach, które działają na terenach inwestycyjnych w Kolnie, powstało kilkaset miejsc pracy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę