Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wyciek ropy z cysterny pociągu towarowego w Szepietowie

Strażacy opanowali wyciek ropy z jednej z cystern pociągu towarowego, który stoi w Szepietowie. Z jednej z cystern pociągu towarowego relacji Kuźnica - Tłuszcz wyciekała ropa. Pociąg stał na bocznicy w Szepietowie. Na miejscu pracowało 8 zastępów straży pożarnej, w tym specjalistyczna grupa ratownictwa chemicznego.

Jak informuje dyżurny komendy wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku - zagrożenie udało się opanować. Strażacy wylali na torowisko specjalną pianę, pracownikom kolei udało się natomiast odłączyć sieć trakcyjną. Dzięki temu strażacy dokręcili zawór, z którego wyciekała ropa.

Pociąg składa się z 25 cystern, przewożących w sumie 2 tysiące ton oleju napędowego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę