Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Duży pożar na fortach

Około dwóch hektarów suchych traw spaliło się w poniedziałkowe południe w Piątnicy. Pożar objął teren fortu od strony Czarnocina. W akcji gaśniczej uczestniczyły cztery zastępy strażaków.

Pożar strażakom zgłoszono o godz. 11.50. Mniej więcej w tym samym czasie mieli zgłoszenie do pożaru suchej trawy w Starej Łomży nad rzeką. W tym miejscu pożar objął tylko niewielki obszar. Na fortach w Piątnicy pożar, ze względu na wiatr szybko się rozprzestrzeniał, dlatego do jego gaszenia zadysponowano cztery jednostki zawodowej i ochotniczej straży pożarnej.

Za większość – jeśli nie za wszystkie - wiosennych pożarów traw odpowiadają ludzie. Strażacy proszą o powstrzymanie się od celowego wypalanie suchych trwa. Takie pożary szybko się rozprzestrzeniają i mogą powodować realne zagrożenie dla mienia, a nawet zdrowia ludzi.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę