Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Policja potwierdza śmierć mężczyzny - ciało znaleźli kajakarze w Biebrzy

Ciało mężczyzny znaleziono w rzece Biebrza na granicy powiatów grajewskiego i monieckiego. Policję i strażaków zawiadomili kajakarze, którzy zauważyli zwłoki na wysokości miejscowości Łoje-Awissa.

Jest tam podmokły teren i nie można było dojechać samochodem. Ciało wyłowili strażacy, którzy dotarli tam z odległego o kilka kilometrów Brzostowa.

Zwłoki mężczyzny przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku. Policja zna już tożsamość ofiary, ale nie podaje jej do publicznej wiadomości. Najpierw bowiem zmarłego musi zidentyfikować rodzina.

Jak informuje policja - zwłoki były w wodzie od dłuższego czasu i są w znacznym stadium rozkładu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę