Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Przy torowisku w Łomży znaleziono ciało mężczyzny

Ciało mężczyzny znalazł pracownik jednej z firm, która ma siedzibę przy ulicy Sikorskiego w Łomży. Leżało przy torowisku.

 

Jak mówi aspirant Marcin Gawryluk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, policjanci ustalili już jego tożsamość.

- Dostaliśmy zawiadomienie dotyczące leżącego mężczyzny na ulicy Sikorskiego przy torowisku. Jak się okazało po przybyciu na miejsce, był to mężczyzna w wieku 49 lat. W chwili obecnej policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności, mające wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia - mówi Marcin Gawryluk.

Policjanci na tym etapie postępowania nie udzielają informacji, czy była to śmierć z przyczyn naturalnych, czy doszło do zabójstwa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę