Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Potrącony na pasach

91-letni mężczyzna trafił do szpitala po potrąceniu przez samochód marki hyundai. Do zdarzenia doszło przed godziną 15. na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu Alei Legionów z ul. Marii Skłodowskiej Curie.

Na razie nie są znane okoliczności wypadku. Prawdopodobnie kierowca hyundai wjeżdżał z Alei Legionów w ul. Marii Skłodowskiej Curie i potrącił starszego mężczyznę, który wszedł na przejście dla pieszych. Jak się okazało potrąconym jest 91-letni mężczyzna, który przez ekipę pogotowia ratunkowego został zabrany do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają przebieg zdarzenia i wyjaśniają jego przyczyny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę