Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Było widać tylko uszy...

Łania wpadła do wody na starorzeczu Narwi. Uszy zwierzęcia pomiędzy lodowymi krami dostrzegł przez lornetkę mieszkaniec Kalinowa, który wezwał na pomocy strażaków. Gdy ci, odpowiednio ubrani z saniami zeszli na kruchy lód i ostrożnie ruszyli w kierunku uwięzionego w lodowym potrzasku zwierzęcia, ten wystraszany sam uwolnił się z pułapki...

Szamoczące się w lodowym potrzasku zwierzę znajdowało się w odległości około stu metrów od drogi i było praktycznie niewidoczne. Zarówno mężczyzna, który przez lornetkę dostrzegł uszy zwierzęcia, jak i strażacy, których wezwał na pomoc, sądzili, że może to być sarna. Dopiero, gdy wystraszone przez zbliżających się do niego strażaków zwierzę, samo wydostało się z lodowatej wody, i zaczęło uciekać okazało się, że była to łania jelenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę