Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 28 września 2020 napisz DONOS@

Było widać tylko uszy...

Główne zdjęcie

Łania wpadła do wody na starorzeczu Narwi. Uszy zwierzęcia pomiędzy lodowymi krami dostrzegł przez lornetkę mieszkaniec Kalinowa, który wezwał na pomocy strażaków. Gdy ci, odpowiednio ubrani z saniami zeszli na kruchy lód i ostrożnie ruszyli w kierunku uwięzionego w lodowym potrzasku zwierzęcia, ten wystraszany sam uwolnił się z pułapki...

Szamoczące się w lodowym potrzasku zwierzę znajdowało się w odległości około stu metrów od drogi i było praktycznie niewidoczne. Zarówno mężczyzna, który przez lornetkę dostrzegł uszy zwierzęcia, jak i strażacy, których wezwał na pomoc, sądzili, że może to być sarna. Dopiero, gdy wystraszone przez zbliżających się do niego strażaków zwierzę, samo wydostało się z lodowatej wody, i zaczęło uciekać okazało się, że była to łania jelenia.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
200831084255.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę