Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Wpadła szajka złodziei

Troje mieszkańców Łomży w wieku od 27 do 29 lat zostało zatrzymanych przez policję w związku z serią kradzieży i kradzieży z włamaniem, których dopuścili się w ciągu kilku ostatnich tygodni. Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, kobieta i dwóch mężczyzn usłyszało po 7 zarzutów. Przyznali się i chcą dobrowolnie poddać się karze.

Szajka złodziei wpadła przy rozpracowywaniu przez łomżyńskich kryminalnych włamania z połowy lutego do jednego ze sklepów w mieście. Sprawcy ukradli wówczas elektronarzędzia warte około 1900 złotych. Policjanci wytypowali osoby podejrzane i w czwartek je zatrzymano. To 27-letnia kobieta i mężczyźni w wieku 28 i 29 lat. Pierwszy z nich był już karany za tego typu przestępstwa. Okazało się, że cała trójka może odpowiadać także za serię innych kradzieży i włamań do sklepów czy samochodów z których kradziono drobne przedmioty typu radia, urządzenia do nawigacji, czy telefony. W sumie ustalono, że szajka odpowiada za 7 zdarzeń w trakcie których sprawcy spowodowali straty oszacowane przez właścicieli na ponad 11 tysięcy złotych.

Jak przekazuje Brulińska zatrzymani mężczyźni i kobieta przyznali się do ich popełnienia i chcą dobrowolnie poddać się karze. Sprawa trafi do sądu. Policjanci odzyskali także część skradzionych przedniotów, które już wróciły do prawowitych właścicieli.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę