Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W najbliższą niedzielę sklepy będą zamknięte, ale nie wszystkie

Najbliższa niedziela będzie pierwszą z zakazem handlu. W wielu miejscach jednak będzie można zrobić zakupy. Dotyczy to sklepów, gdy za ladą stanie ich właściciel. Czynne będą też punkty na stacjach benzynowych. (...) W Łomży otwarta będzie największa galeria handlowa.

 

Zakaz handlu w niedzielę nie oznacza też, że całkowicie będą zamknięte galerie handlowe. W Łomży na przykład największa taka placówka będzie otwarta.
- Galeria Veneda będzie czynna w niedzielę ustawowo wolną od handlu. Dajemy możliwość otwarcia sklepów dla najemców, którzy wyrazili chęć pracy w tę niedzielę. Będzie to restauracja, apteka oraz lodziarnia. Daliśmy możliwość również otwarcia sklepów dla najemców, którzy mają jednoosobową działalność gospodarczą, natomiast nie skorzystali oni z tej okazji i nie otwierają swoich sklepów - mówi dyrektor Galerii Veneda Iwona Bikowska.
Zakaz handlu ma objąć do 2020 roku wszystkie niedziele.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę