Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Szkoła w Kupiskach ma jeszcze szansę na Naukową Stację Zabaw

Jest już 4 zwycięzców, ale Szkoła Podstawowa w Kupiskach ma jeszcze szansę na własną Naukową Stację Zabaw. Aby szkoła z gminy Łomża - jedyna w województwie podlaskim, która bierze udział w tym programie -wygrała ostatnią z 5 takich stacji ufundowanych przez Fundację PGNiG im. I. Łukasiewicza, potrzebna jest pomoc internautów.

 

A czasu jest niewiele, bo głos na stronie programu można oddawać tylko do końca lutego. Aby wyrównać szanse dziesięciu gmin, które walczą o ostatnią nagrodę, organizatorzy zdecydowali, że o zwycięstwie zadecyduje liczba oddanych głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy.

Do udziału w akcji PGNiG zgłosiło się 170 gmin. Od początku głosowania, czyli od 24 stycznia 2018 r., wzięło w nim udział prawie 700 tys. internautów. Przed oddaniem głosu każdy z nich musi zapoznać się z materiałem edukacyjnym nt. zanieczyszczenia powietrza, a następnie udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące tej kwestii.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę