Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Eska w Łomży...

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wyraziła zgodę na zmianę nazwy „Radio Plus Łomża” na „Radio Eska Łomża”. Przed kilkoma dniami szyld nowej stacji zwisł na siedzibie Radia przy Al. Piłsudskiego. Oznacza to, że już niebawem na fali 88,8 MHz usłyszymy Eskę...

Przypomnijmy na początku czerwca Łomżyńska Agencja Informacyjna właściciel - koncesji radia - zawarła umowę franchisingową z zarządem Radia Eska S.A. Dzięki niej Radio Eska Łomża otrzymało prawo do korzystania z oferty programowej sieci Eska, serwisów informacyjnych świat-kraj, audycji sieciowych oraz wsparcie promocyjne sieci. Zostanie też włączone do pakietów reklamowych sieci Eska.
Na razie wszystko idzie zgodnie z planem. W ubiegłym tygodniu na zmianę nazwy stacji zgodziła się KRRiT. Na ścianach budynku w którym znajduje się radio pojawiły się też szyld Radia Eeska Łomża.
W eterze póki co Eski nie słychać, ale pewnie to już kwestia raczej dni niż tygodni... Program radia ma mieć charakter muzyczno-rozrywkowo-informacyjny, a grupą docelową będą słuchacze w wieku od 15 do 39 lat.

Radio Eska Łomża to kolejne – trzecie już wcielenia Radia Łomża – pierwszej - powstałej w 1997 roku - komercyjnej stacji radiowej w mieście. Założycielem i właścicielem stacji jest Sławomir Borowy.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę