Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Wysoko nagrodzony wojewoda

Główne zdjęcie
Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski

Bogdan Paszkowski wojewoda podlaski otrzymał 21 tysięcy złotych nagrody za 2017 rok. Nagrodę przyznała mu jeszcze premier Beata Szydło. Informację o nagrodach dla wojewodów podało RMF FM. Wynika z niej, że Paszkowski miał być jednym z trzech najsowiciej nagrodzonych wojewodów w Polsce.

Według informacji  RMF FM najwyższą nagrodę otrzymał wojewoda kujawsko-pomorski w wysokości 25 tys. złotych. Na drugim miejscu znaleźli się wojewodowie mazowiecki i podlaski, którzy mieli otrzymać nagrody po 21 tys. zł. Radio podało także, że wysoką nagrody otrzymał także  wicewojewoda podlaski Jan Zabielski. Jemu była premier przyznała 18 tysięcy złotych nagrody.

Przypomnijmy, że wojewoda podlaski Bogdan Paszkowski, objął to stanowisko w grudniu 2015 roku, niemal dwa miesiące po tym jak ponownie z listy PiS wygrał wybory do Senatu z okręgu łomżyńsko-suwalskiego. Objęcie funkcji wojewody przez Paszkowskiego oznaczało konieczność przeprowadzenia wyborów uzupełniających, które wgrała wystawiona przez PiS Anna Maria Anders.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę