Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Zderzenie auta z ciągnikiem koło Jedwabnego - 2 osoby ranne

Około czterech godzin zablokowana była droga wojewódzka Łomża - Jedwabne. Po 1:00 doszło do wypadku 2 kilometry przed Jedwabnem zderzyły się: osobowa Kia i ciągnik rolniczy. Jak informuje policja - dwie osoby są ranne - to kierowcy obu pojazdów.

 

Do wypadku doszło, gdy ciągnik próbował wyciągnąć z rowu Audi, które wpadło tam wcześniej. Na ciągnik najechała osobowa Kia. Jak informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji - ranni są : 44-letni kierujący ciągnikiem rolniczym i 20-letni kierowca auta osobowego. Obaj są potłuczeni i mają złamania. Kierowca ciągnika był trzeźwy, od kierowcy Kii pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Droga dojazdowa do Jedwabnego od strony Łomży była zablokowana kilka godzin, teraz ruch odbywa się tam bez przeszkód.

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę