Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Śmiertelny wypadek na trasie Białystok - Zambrów – nie żyją dwie osoby

Dwie osoby zginęły w wypadku na krajowej ósemce między Białymstokiem a Zambrowem. W okolicach miejscowości Cibory-Kołaki tir najechał na stojące na prawym pasie dwa samochody osobowe.

 

Policjanci na miejscu ustalają przyczyny oraz szczegółowy przebieg zdarzenia. Całkowicie zablokowane są oba pasy w kierunku Warszawy. Kierowcy jadący z Białegostoku powinni w Jeżewie Starym zjechać na drogę krajową nr 64 w kierunku Łomży, a później 63 - do Zambrowa.
Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę