Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nieznani sprawcy włamali się do zabytkowej kaplicy Śmiarowskich

Główne zdjęcie
Kaplica Śmiarowskich

Otwarte trumny i ślady ich przeszukiwania - to efekt włamania do zabytkowej kaplicy na cmentarzu przy ulicy Kopernika w Łomży.

 

Jak powiedziała Polskiemu Radiu Białystok rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży Maria Kudyba, nie ma jeszcze informacji czy był to tylko akt wandalizmu, czy próba kradzieży. Prokuratura nadzoruje postępowanie w tej sprawie.

Otwarta została Kaplica Śmiarowskich, wpisana na listę zabytków. Wybudował ją w XIX wieku Mateusz Śmiarowski. Była poświęcona jego rodzinie

 

Foto: Kaplica Śmiarowskich
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę