Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Z Niemiec do Szczuczyna - powstaje oddział firmy zajmującej się archiwizacją dokumentów

Dwadzieścia miejsc pracy powstanie w Szczuczynie dzięki temu, że w mieście jest łatwiejszy dostęp do szybkiego internetu niż w Düsseldorfie. Właśnie w tym niemieckim mieście swoją siedzibę ma firma, która teraz otwiera oddział w Szczuczynie.

 

Swój oddział w Szczuczynie otwiera firma, która zajmuje się archiwizacją dokumentów.
- Wszystkie placówki pracują jednocześnie przez internet. Dlatego jest tak ważny i dlatego też wybraliśmy Szczuczyn - mówi prezes firmy Archiva Polska Marco Giacomelli.

Pierwsze rozmowy kwalifikacyjne w Szczuczynie już się odbyły. Do pracy przyjęto osiem osób, które teraz muszą przejść specjalistyczne szkolenia. Trwa także remont pomieszczeń, które firma będzie zajmowała. W Szczuczynie będą skanowane dokumenty firm m.in. z Włoch i Niemiec.

Liczba zatrudnionych pracowników będzie zwiększana systematycznie. Dwadzieścia osób ma pracować w szczuczyńskim oddziale do końca roku.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę