Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Około 60 osób znajdzie pracę w firmie z branży spożywczej w Szczuczynie

Główne zdjęcie
Linia produkcyjna, zdjęcie ilustracyjne.

Kolejna firma kupiła działkę na terenach inwestycyjnych, które są częścią Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

Kilkadziesiąt miejsc pracy do końca roku powstanie w Szczuczynie. Inwestor, który zakupił działkę w SSSE, będzie produkował produkty spożywcze, tj. sosy czy przeciery.

Jest to inwestor przeze mnie wyczekiwany, bo do tej pory mieliśmy branże typowo przemysłowe, a ten jest ze spożywczej. Będzie on produkował dipy, sosy, przeciery. Powstanie około 60 miejsc pracy - tłumaczy burmistrz Artur Kuczyński.

Prace przy budowie zakładu mają się rozpocząć na przełomie marca i kwietnia.

W tej chwili działka już jest własnością inwestora. Wydane jest również pozwolenie na budowę, która ma rozpocząć się na przełomie marca i kwietnia. Do jesieni 2018 roku budowa powinna już być zakończona i wtedy też będą przeprowadzane nabory - dodaje Artur Kuczyński

Tereny inwestycyjne w Szczuczynie mają 15 ha, ich utworzenie kosztowało 6 mln zł, 90 proc. tej kwoty pochodziło z funduszy unijnych.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę