Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Rocky z rodziną wracają do domu

Zdjęcie smutnego psa z opaska na oku siedzącego na tle roztrzaskanego samochodu poruszyło wielu internautów. W wypadku koło Zambrowa, do którego doszło we wtorkowe popołudnie, ucierpiały trzy osoby, oraz pies, który wraz z parą Szwajcarów jechał w busie do Finlandii. Ich samochód zderzył się z tirem, ale na szczęścicie nic groźnego nikomu się nie stało... - Wczoraj właściciel odebrali Rockyego i razem wracają do domu – mówi Marta Modzelewska z Zambrowskiego Centrum Weterynaryjnego, które zaopiekowało się psem po wypadku.

Poważnie zniszczony bus i przewrócony na bok tir wskazywały, że zderzenie na dojeździe do obwodnicy Zambrowa wyglądało bardzo groźnie. Jak się okazało busem na szwajcarskich numerach rejestracyjnych z psem jechała do Finlandii para nowożeńców. Wypadek koło Zambrowa pokrzyżował im plany podróży poślubnej, ale na szczęście nic złego im się nie stało. Skończyło się na kilku szwach i krótkim pobycie w szpitalu.     
Także pies nie odniósł większych obrażeń. Marta Modzelewska z Zambrowskiego Centrum Weterynaryjnego, które zaopiekowało się Rockym opowiada, że nie miał obrażeń  wewnętrznych, a zewnętrzne to rozcięcie nad okiem i rozcięcie na uchu. - Skończyło się na kilku szwach – podaje. 
W czwartek właściciele odebrali psa i razem mieli wracać do domu.

zobacz: Groźny wypadek na drodze do Zambrowa

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę