Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Groźny wypadek na drodze do Zambrowa

Trzy osoby zostały ranne po zderzeniu tira z busem w okolicach Zambrowa. Do wypadku doszło na dojeździe – łączniku drogi prowadzącym do obwodnicy Zambrowa w ciągu drogi ekspresowej S8. Po zderzeniu ciężarówka wywróciła się całkowicie blokując przejazd. Ruch odbywa się po „starej” drodze przez Zambrów.

Do wypadku doszło około godz. 13.15. Z pierwszych ustaleń policji wynika, że samochód  ciężarowy z naczepą wyładowany grysem jechał od Łomży do obwodnicy Zambrowa. W pewnym momencie z nieznanych jeszcze przyczyn zderzył się z busem – VW Transporterem jadącym w przeciwnym kierunku. Busem na szwajcarskich numerach rejestracyjnych podróżowały dwie osoby i pies. Wszyscy, a także kierowca tira doznali obrażeń. Na razie nie wiadomo jak poważne są  obrażenia jakich doznali.
Na miejscu pracują m.in. policjanci z komendy w Zambrowie, którzy szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku. 
Dojazd do obwodnicy Zambrowa będzie zablokowany przez kilka kolejnych godzin. Ruch samochodów odbywa się po „starej” drodze przez Zambrów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę